Informacje1. Opowiadanie publikowane na blogu nie jest tłumaczeniem. Wszystko, co tu znajdziecie, zrodziło się w mojej głowie.

2. Wszystkie postacie oraz wydarzenia przedstawione w opowiadaniu są fikcyjne, a co za tym idzie, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jedyne, co łączy Louisa z mojej historii z Louisem, którego znacie z One Direction, to wygląd, ale o tym przecież doskonale wiecie. ;)

3. W opowiadaniu znajdują się (w niezbyt dużej ilości, ale jednak) wyrazy uznane powszechnie za wulgarne i nieprzyzwoite. Rozdziały, w których zaprezentowane zostaną treści o charakterze erotycznym, czy też inne przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, przy numerze rozdziału otrzymają adnotację +18.

4. Nowe rozdziały dodawane będą w weekendy [piątek, sobota bądź niedziela] - kolejno następny weekend po dodaniu ostatniego rozdziału, bądź jeszcze późniejszy. Po polsku mówiąc - nowości będą dodawane nie później niż dwa tygodnie od ostatniego wpisu.

5. Zawsze bardzo miło robi się twórcy, gdy wie, że ktoś docenia jego pracę - skomentuj, pokaż, że moje długie godziny ślęczenia przed monitorem i kilkadziesiąt zapisanych kartek nie "czytają" jedynie spam boty.


Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić podczas lektury. :)
Pozdrawiam cieplutko,
Miley xxx